Edvīns Bauers > Atskats uz 2012.gadu – nozīmīgākie notikumi

Atskats uz 2012.gadu – nozīmīgākie notikumi

Pagājušajā gadā Edvīns Bauers ir parūpējies par dažiem nozīmīgiem notikumiem saistībā ar mūziku, un laikam būtu pareizi atzīmēt vēsturei 2012.gada spilgtākos mirkļus.

Pats nozīmīgākais notikums mūziķim – pirmā CD izdošana. Jaunas un labi zināmas dziesmas, kopskaitā divpadsmit, nu ir apkopotas vienā kompaktdiskā ar nosaukumu “Aizsniegt debesis”. Par šo albumu ir dzirdēti daudzi atzinīgi vārdi, arī no cilvēkiem, kuriem kantrī mūzika nebūt nav bijusi no iecienītākajām.Jaunajā CD ir ne tikai laba mūzika, bet arī gaumīgs, kvalitatīvs noformējums.

Kā nākošo Edvīna Bauera veikumu var minēt jaunā CD tituldziesmas “Aizsniegt debesis” videoklipa izveidošanu. Neskatoties uz ierobežoto budžetu un to, ka šis Edvīnam ir pirmais videoklips, diezgan droši var apgalvot, ka rezultāts ir baudāms un vismaz vienu reizi interesanti noskatīties būs ikvienam!

Un vēl viens svarīgs pagājušā gada jaunums ir interneta mājaslapas edvinsbauers.lv izveidošana – tā, ko jūs pašlaik lasāt. Plānotie koncerti, jaunumi, dziesmas, audio, video un foto materiāli – tie tagad ir apkopoti vienuviet un ērti baudāmi jebkuram Edvīna Bauera un country music cienītājam.

Vēl, atskatoties uz 2012. gadu, jāpiemin Edvīna Bauera un viņa pavadošās grupas “The Rhythm Express” debija ārpus Latvijas – Igaunijā, kur mūsējie tika uzņemti atsaucīgi un publika ļoti atzinīgi novērtēja grupas sniegumu. Un, protams, uzstāšanās pašmāju lielākajos rock’n’roll, rockabilly un country mūzikas pasākumos “Bauska Country”, “Saulkrasti Wanted”.

Edvīns Bauers saka lielu paldies par 2012. gadā kopā pavadītajiem lieliskajiem mirkļiem visiem faniem, draugiem, ģimenei, muzikantiem, atbalstītājiem, pasākumu organizatoriem, interneta vietņu veidotājiem, un īpaši Paldies! Aigaram Liepiņam, Uldim Ozoliņam, Andrim Šīrantam, Ārim Seisumam, Jari Kuivanen, Olgai Rajeckai, Vilmāram Zvaigznem, Uģim Dambim, Jānim Viduskalnam, Albertam Ziemelim, Mārim Slokam, Kasparam Tenteram, Andrim Kavaļeristovam, Oskaram Žīguram un milzīgs Paldies! savas pavadošās grupas mūziķiem – Bruno Priekulim, Kristapam Rullim, Valdim Rēbukam un Indrim Orubam.

Lai mums visiem izdevies un muzikāliem notikumiem bagāts 2013.gads!

2012.gada foto galerija

“Aizsniegt debesis” video

EB Team

Patika? Iesaki citiem!