Edvīns Bauers > Edvīna Bauera CD prezentācijā – laba mūzika un sirsnīga atmosfēra

Edvīna Bauera CD prezentācijā – laba mūzika un sirsnīga atmosfēra

Ar dziesmām, dejām, sirsnīgiem apsveikumiem, ziediem rotātu skatuvi un jauku atmosfēru 1.jūnijā Rīgā, restorānā „Barons” tika aizvadīts latviešu kantri mūziķa Edvīna Bauera jaunā albuma prezentācijas pasākums. Tas iesākās ar paša Edvīna uzstāšanos, kurā mijās dziesmas ar stāstījumu par dažādām lietām – gan dziesmu tapšanu, gan dažādiem atadījumiem un pārdomām no dzīves.

Pēc ziedu un skaistas balvas no Country Music Club of Latvia saņemšanas sākās vakara otrā daļa, kurā varēja gan klausīties, gan dejot –pēc katra paša ieskatiem. No sākuma populārus amerikāņu country spēlēja Edvīns Bauers ar savu pavadošo grupu, pēc tam ar daudzveidīgu repertuāru nāca galvenie vakara viesi – grupa „Klaidonis”. Patīkamu pārsteigumu sagādāja pazīstamās līnijdejotājas Iveta un Viola Kalniņas ar speciāli šim notikumam iestudētu deju. Viesu vidū bija arī pārstāvji no „Latvijas radio 2” un festivāla „Bauska Country” galvenais organizators Uldis Ozoliņš.

Jaunajā Edvīna Bauera albumā ar nosaukumu „Aizsniegt debesis” atrodamas 12 paša izpildītāja pēdējos gados radītās dziesmas, no kurām pati jaunākā, albuma tituldziesma, jau divas nedēļas ir starp „Latvijas radio 2” spēlētāko dziesmu desmit labākajām, pirmajā nedēļā nokļūstot topa pirmajā vietā. Albuma producents un izdevējs ir Edvīns Bauers, un šobrīd to ikviens var iegūt savā īpašumā, rakstot pieprasījumu uz e-pastu edvins@countrymusic.lv vai internetā portālā www.doremi.lv .

Edvīns Bauers vēlas pateikt Paldies! visiem atnākušajiem, fantastiskajiem faniem, atbalstītājiem un cilvēkiem, kuri palīdzēja notikt albuma „Aizsniegt debesis” prezentācijas pasākumam: restorāna „Barons” kolektīvam par viesmīlīgo uzņemšanu, Līgai Borisenokai par skatuves noformējumu, Oskaram Žīguram par skaņu un gaismu (SIA „Inovāciju projekti Ltd”), Albertam Ziemelim („Citrons.lv”) par fotografēšanu, Ivetai Kalniņai un Violai Kalniņai par dejošanu un atbalstu, Mārim Slokam un grupai „Klaidonis” par lielisko muzicēšanu līdz pusdiviem naktī, kā arī savas pavadošās grupas lieliskajiem mūziķiem – Kristapam Rullim, Valdim Rēbukam, Indrim Orubam un Bruno Priekulim!

Patika? Iesaki citiem!